Проектування

Проектування систем охоронної, та пожежної сигналізації

При проектуванні систем безпеки і пожежної сигналізації: необхідно враховувати ступінь можливої можливості несанкціонованого проникнення на об'єкт, що охороняється, або ймовірність виникнення загоряння та динаміку його розвитку.
Проект - обладнання об'єкта тією чи іншою системою здійснюється в кілька етапів. Якщо розглядати цей процес покроково, першим і основним етапом є проектування системи для даного приміщення, або будівлі.
Сам проект системи являє собою документацію, що складається з пояснювальної записки, схеми системи, специфікації і т. Д. Склад проектної документації та деталізація креслень залежить від стадії проектування. Будь то стадія «П» - проект, або «Р» - робоча документація, наші фахівці підберуть найоптимальніші рішення для Вас згідно з усіма технічними та нормативними вимогами.
Детальніше ...

Монтаж

Монтаж систем безпеки, та пожежної сигналізації

Монтаж будь-якої системи безпеки та пожежної сигналізації, не менш складний процес, який вимагає високої кваліфікації і досвіду роботи. Він повинен здійснюватися в суворій відповідності з проектом, і навіть найменші зміни повинні бити узгоджені.
Забезпечення високої якості виконуваних робіт, є обов'язковою умовою для - будь-якої компанії. Співпрацюючи з компанією «ОХОРОННІ СИСТЕМИ МАЙБУТНЬОГО»: промисловий об'єкт, торговий центр, ресторан, багатоквартирний житловий будинок - буде обладнаний, необхідними системами і введений в експлуатацію в строк.

Детальніше ...

Обслуговування

Після того як, система буде встановлена ​​і пуско-налагоджувальні роботи завершені, компанія «ОХОРОННІ СИСТЕМИ МАЙБУТНЬОГО» забезпечить клієнта сервісним обслуговуванням: від профілактичного обслуговування, до аварійного.
Сервісне обслуговування має на увазі комплекс технічних операцій по підтримці працездатності і справній роботі системи. Такі види робіт, можна розділити на дві основні групи: профілактику і ремонт (модернізація).

Детальніше ...