Обслуговування

Після того як, система буде встановлена ​​і пуско-налагоджувальні роботи завершені, компанія «ОХОРОННІ СИСТЕМИ МАЙБУТНЬОГО» забезпечить клієнта сервісним обслуговуванням: від профілактичного обслуговування, до аварійного.
Сервісне обслуговування має на увазі комплекс технічних операцій по підтримці працездатності і справній роботі системи. Такі види робіт, можна розділити на дві основні групи: профілактику і ремонт (модернізація).

Профілактика - це серія операцій (що передбачає планово-попереджувальний характер) для підтримки технічного пристрою в робочому стані. Профілактичні роботи, як правило, здійснюються в заздалегідь обумовлені терміни. Хоча в деяких випадках, вони можуть проводитися і в незаплановані терміни.

Ремонт (модернізація) - включає величезну кількостей можливих операцій з відновлення працездатності системи, або її удосконалення.

Перераховані дії, пов'язані - як з самою системою, так і з окремими технічними пристроями.

Також слід зазначити, що компанія надає інформаційні та консультаційні послуги, в усіх напрямках діяльності, включаючи питання пов'язані з органами Держпожнагляду.