Проектування

Проектування систем охоронної, та пожежної сигналізації

При проектуванні систем безпеки і пожежної сигналізації: необхідно враховувати ступінь можливої можливості несанкціонованого проникнення на об'єкт, що охороняється, або ймовірність виникнення загоряння та динаміку його розвитку.
Проект - обладнання об'єкта тією чи іншою системою здійснюється в кілька етапів. Якщо розглядати цей процес покроково, першим і основним етапом є проектування системи для даного приміщення, або будівлі.
Сам проект системи являє собою документацію, що складається з пояснювальної записки, схеми системи, специфікації і т. Д. Склад проектної документації та деталізація креслень залежить від стадії проектування. Будь то стадія «П» - проект, або «Р» - робоча документація, наші фахівці підберуть найоптимальніші рішення для Вас згідно з усіма технічними та нормативними вимогами.
ТОВ «Охоронні Системи Майбутнього» пропонує Вам послуги проектування систем:
- пожежної сигналізації;
- оповіщення про пожежу;
- димовидалення та димоподавленія;
- пожежогасіння (спринклерне, дренчерні, газове, аерозольне, порошкове);
- охоронної сигналізації;
- видеонаблюдения;
- контроля доступа;
- компьютерных сетей и телефонии;
- молниезащиты.

Фахівці ОСМ проводять повний огляд і оцінку об'єктів, враховуючи індивідуальні вимоги кожного клієнта - персонально. А потім, інженери проектують систему, яка відповідає вашим потребам та бюджету.

Також слід зазначити, що компанія надає інформаційні та консультаційні послуги, в усіх напрямках діяльності, включаючи питання пов'язані з органами Держпожнагляду.