Системи блискавкозахисту

Системи блискавкозахисту

Фахівці компанія «ОХОРОННІ СИСТЕМИ МАЙБУТНЬОГО» пропонують Вам створити новий рівень безпеки будинків, застосовуючи комплексний захист від блискавки. Непередбачувані, але можливі випадки, про які треба було заздалегідь подбати, трапляються досить часто. Такі удари блискавки, які можуть призвести до нещасних випадків або, як мінімум, нанести чималих матеріальних збитків.

Тому, запропоновані сучасні технічні заходи щодо істотного зниження шкоди від грозових розрядів, а саме:
1 Зовнішній блискавкозахист - запобігання фізичних ушкоджень будівлі (пожежа, проплавление отворів у покрівлі, розтріскування несучих конструкцій).
2 Вирівнюваня потенціалів - захист людей від небезпеки ураження напругою дотику і кроковим напругою в момент грозового розряду; (Також інших живих істот всередині споруди.
3 Розрядник, обмежувач перенапруги - захист електричного і електронного устаткування (всередині споруди від згубних електричних імпульсів, що виникають при прямому ударі блискавки, а також, при ударах в сусідні заземлення об'єкти).
4 Всі види металевої покрівлі. Для них ідеальним варіантом є класична схема блискавкозахисту. Зверніть увагу на те, що краще прокладати токоотвод по стіні будинку, протилежної входу, і закопувати заземлювач подалі від фундаменту і різних садових будівель.
5 Шифер тощо, включаючи дерево. Для таких дахів фахівці радять іншу систему. Уздовж коника покрівлі по всій довжині протягується металевий трос на двох дерев'яних підпорах, до нього припаюється струмовідвід, спускається уздовж даху, проходить по стіні (можна дріт пропустити у водостік) і йде в землю. Струмовідвід припаяний до заземлювача зі сталевого листа. Система повинна розташовуватися також на відстані 3 - 5 метрів від входу.
6 Всі види черепиці. Для захисту черепичних дахів фахівці радять накинути на покрівлю сітку із сталевого дроту з кроком вічка не більше ніж 6х6 м., Але і не особливо частою. Діаметр дроту або троса для такої сітки повинен бути приблизно 6 мм. Всі стики дроту пропаіваются. Потім до цієї сітки приєднується токоотвод, який закінчується закопаною в землю сталевою пластиною заземлювача.
Якщо у Вас виникли питання, або є пропозиція? Напишіть нам!