Системи димовидалення та димоподавленія

Системи димовидалення та димоподавленія

Система димовидалення - це керована вручну або автоматично система припливно-витяжної вентиляції.
Системи димовидалення призначені для видалення диму і подачі чистого повітря системою припливно-витяжної протидимного вентиляції будівлі. Компанія «ОХОРОННІ СИСТЕМИ МАЙБУТНЬОГО» проводить проектування і монтаж систем димовидалення на об'єктах різної складності. Фахівцями компанії встановлюється пожежна сигналізація, здійснюється розробка з подальшим обслуговуванням систем видалення диму.

Системи димовидалення необхідні перш за все там, де великий ризик концентрації диму в разі виникнення пожежі, а так само в приміщеннях з підвищеним вмістом небезпечних для здоров'я газоподібних речовин.

Існує два типи систем димовидалення: статичні і динамічні. Статична система димовидалення забезпечує відключення всіх вентиляційних систем приміщення, щоб не дати диму поширюватися по вентиляційних шахтах в інші приміщення. Відбувається відключення всієї вентиляції, димовидалення фактично не відбувається, просто дим локалізується в одному приміщенні. При динамічному методі димовидалення відбувається за рахунок вентиляторів, які видаляють дим із приміщення згідно з планом. При цьому вентилятор димовидалення може працювати поперемінно для видалення і подачі повітря. Або задіяні відразу кілька вентиляторів, кожен з яких виконує свою функцію. Димовидалення може здійснюватися як за спеціальною системою димовидалення, так і по загальній, що служить для припливно-витяжної вентиляції. Ми рекомендуємо димовидалення виробляти через окрему систему.

При проектуванні окремої системи для димовидалення використовують спеціальні повітроводи і вентилятори. Вентилятори і повітроводи димовидалення відрізняються від звичайних тим, що здатні працювати тривалий час, перекачуючи продукти горіння при високих температурах.