Системи охоронної сигналізації

Система охоронної сигналізації

Охоронна сигналізація - це складова частина комплексу технічних засобів, щодо забезпечення охорони об'єктів. Установка систем охоронної сигналізації дозволяє вирішити задачу своєчасного виявлення і реагування на зовнішнє несанкціоноване проникнення в будівлю або його окремі приміщення з фіксацією дати, місця і часу порушення рубежу охорони.
Компанія «ОХОРОННІ СИСТЕМИ МАЙБУТНЬОГО» пропонує виконання всіх етапів робіт з обладнання об'єкта системою охоронно-тривожної сигналізації, а саме:

1 Розробка технічного рішення, проектування охоронної сигналізації.

2 Монтаж охоронної сигналізації.

3 Пусконалагоджувальні роботи.

4 Здача об'єкта на пульт централізованого спостереження. Пульт Державної служби охорони (ДСО).

Часто ми плануємо, що в першу чергу необхідно купити: техніку, або дорогі речі для дому. Але на гіркому досвіді багатьох наших співгромадян можна переконатися, що першою покупкою повинна була стати охоронна сигналізація. Люди, які вважають, що у них нічого красти і на їх власність мало хто зазіхне, на жаль, помиляються.

Охоронно-пожежна сигналізація - це комплекс технічних засобів для забезпечення збереження майна і товарно-матеріальних цінностей.

Для розробки технічного рішення, наші фахівці проведуть обстеження об'єкта з представником замовника, з метою виявлення можливостей прокладання кабельних трас, ймовірних місць проникнення та визначення категорійності об'єкта. На базі цих даних проводиться підбір обладнання та складається схема блокування. Розроблена система захисту повинна забезпечувати достатній рівень захищеності об'єкта з урахуванням фінансових можливостей замовника. Користуючись власним досвідом ми пропонуємо застосовувати комбіновану систему тривожної сигналізації, призначену для виявлення і попередження про наявність кількох видів небезпеки (проникнення, напад, несанкціонований доступ, пожежа, затоплення, витік газу і інші аварійні ситуації).

Важливою якісною характеристикою системи сигналізації є ступінь її автономності, тобто здатність повноцінного функціонування в умовах зловмисного або випадкового відключення електропостачання, телефонії і інших зовнішніх комунікацій. Автономність системи, в разі необхідності, забезпечується використанням джерел безперебійного живлення великої ємності, а також захищених від перешкод систем зв'язку, зокрема - цифровий радіотелефонії стандартів GSM і CDMA.