Системи оповіщення та управління евакуацією

Система оповіщення та управління евакуацією

Системи оповіщення та управління евакуацією - це системи звукового оповіщення самих різних об'єктів бізнесу, культури, охорони здоров'я, спорту і т.п. Наявність систем оповіщення і систем озвучування на більшості об'єктів є не тільки технологічно необхідною складовою, а й регламентується відповідними законодавчими документами та стандартами. Які в свою чергу дозволяють використовувати систему, при відсутності надзвичайної ситуації, для інформування персоналу (оголошення, як в ручному, так і в автоматичному режимах, а також рекламні повідомлення), трансляцію фонової музики, розважальних програм і т.д..

Сучасна система оповіщення про пожежу - це автоматична система оповіщення, крім «ручного» оповіщення по зонам з використанням мікрофона, система оповіщення про пожежу здійснює автоматичне звукове сповіщення на всій території об'єкта.

Наша компанія допоможе Вам підібрати необхідне обладнання, яке відповідає всім нормативним і технічним вимогам. Ми передбачимо мовне оповіщення (передача спеціальних текстів), встановимо сповіщувачі «Вихід», покажчики напрямку руху евакуації. Розділимо будівлі на зони оповіщення, забезпечимо зворотний зв'язок зони оповіщення з приміщенням пожежного поста, диспетчерської, можна реалізувати кілька варіантів евакуації з кожної зони оповіщення.

Ми надаємо свої послуги по всій території України і маємо досвід роботи з різними об'єктами: промисловими підприємствами, банками, адміністративними будівлями, офісами, складами, готелями, закладами освіти, медичними установами і т.п.