Системи пожежної сигналізації

Система пожежної сигналізації

Системи пожежної сигналізації (СПС), оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі (СО) - комплекс технічних засобів для своєчасного виявлення вогнищ загоряння та попередження людей, які знаходяться в будівлі, про пожежу або інший аварійної ситуації, а так само управлінні їх евакуацією.

Система СПС і СО - частина системи безпеки, яка дуже строго регламентується нормативними документами: будівельними нормами і правилами, ГОСТами. Тому проектування, монтажні та пусконалагоджувальні роботи систем пожежної сигналізації повинні проводитися у відповідності з цими документами.

Компанія «ОХОРОННІ СИСТЕМИ МАЙБУТНЬОГО» пропонує побудову адресних і безадресних систем будь-якої конфігурації і складності.
Безадресна пожежна сигналізація - система, сповіщувачі якої включені в окремі шлейфи, кожен з яких захищає одне або кілька приміщень. При сигналі тривоги інформація приходить тільки про шлейфі в цілому. Така система пожежної сигналізації застаріває і іноді неприпустима для використання на великих об'єктах.
Адресна пожежна сигналізація конструктивно має дещо інший вигляд. Основною відмінністю є кільцевої вид шлейфу, що робить цю систему більш надійною. Кожен сповіщувач в такому шлейфі має свій індивідуальний номер. При спрацьовуванні такої системи вказується інформація з адресою сповіщувача, що зменшує час пошуку вогнища загоряння. Нинішні адресні системи пожежної сигналізації вийшли на якісно новий рівень, мають величезні можливості, гнучкість побудови і, не дивлячись на їх поки ще дорожнечу вже завойовують все більшу популярність.

Також слід зазначити, що компанія надає інформаційні та консультаційні послуги, в усіх напрямках діяльності, включаючи питання пов'язані з органами Держпожнагляду.