Системи пожежогасіння

Системи пожежогасіння - основа протипожежного захисту об'єкта.
Системи пожежогасіння: водяне, пінне, газове, аерозольне, порошкове. На сьогоднішній день розділяють кілька видів систем пожежогасіння, це:

1 Спринклерні системи пожежогасіння (водозаповнених і сухі, гасіння піною).
2 Дренчерні системи пожежогасіння.
3 Системи пожежогасіння тонкораспилённой водою.
4 Газові системи пожежогасіння.
5 Порошкові системи пожежогасіння.
6 Аерозольні системи пожежогасіння.

Спринклерні і дренчерні системи пожежогасіння - це системи водяного пожежогасіння, які є найбільш поширеними для захисту будівель і приміщень з великою площею, оскільки вода має досить високі охолоджуючі властивості. Запас вогнегасної речовини легко зберігати і просто поповнювати. Одним з видів пожежогасіння є гасіння піною або гасіння водою з піноутворювачем. Застосовується на об'єктах з підвищеною пожежною навантаженням і об'єктах нафтопромисловості.

Пожежогасіння водою

Системи пожежогасіння тонкораспилённой водою або пожежогасіння тонкораспилённой водою - це ще один вид систем використовують воду. Але на відміну від спринклерних і дренчерних систем частинки води при тонкорозпиленою системі в кілька разів менше, що зменшує витрату води, швидкість падіння частинок, на поверхню, що горить, створюючи в приміщенні вологе середовище, горіння в якій - неможливо.

Система пожежогасіння водою

Газові системи пожежогасіння - це вид пожежогасіння, при якому для гасіння газові вогнегасники склади. Такі системи зазвичай складається з балонів або ємностей для зберігання газового вогнегасної речовини, газу, який зберігається в цих балонах (ємностях), вузлів управління, трубопроводів і насадок, що забезпечують доставку і випуск газу в приміщення, що підлягає приладу приймально-контрольного і пожежних сповіщувачів. Застосування таких систем актуально, якщо необхідно максимально зберегти знаходяться в приміщенні обладнання. Слід зазначити, що вогнегасники гази шкідливі для людини, тобто використання такої системи можливо при відсутності людей в приміщенні, що підлягає.

Газова система пожежогасіння

Порошкові системи пожежогасіння - так само як і система газового пожежогасіння, в основному є модульної системи порошкового пожежогасіння. Таку систему активно застосовуються на підстанціях, складах, гаражах, в невеликих офісах, де можна швидко евакуювати людей, а також на тих об'єктах, де сировиною виробництва є масляні речовини. На цих об'єктах найефективнішим способом гасіння вогню якраз є порошкове пожежогасіння. Слід зазначити, що вартість такої системи значно нижче. Також порошком можна гасити матеріали, що знаходяться під напругою.

Порошкова система пожежогасіння

Аерозольне пожежогасіння - пожежогасіння з використанням продуктів горіння аерозолеутворюючого складу, який надає вогнегасна дія на вогнище пожежі. Переваги такої системи пожежогасіння носять, перш за все, економічний і експлуатаційний характер, такі як, простота установки і монтажу, універсальність, висока туша здатність, ефективність, використання при низьких температурах і здатність гасити матеріали, що знаходяться під напругою.

Аерозольне пожежогасіння

Також слід зазначити, що компанія надає інформаційні та консультаційні послуги, в усіх напрямках діяльності, включаючи питання пов'язані з органами Держпожнагляду.