Системи відеонагляду

Система відеонагляду

Відеоспостереження (охоронне відеоспостереження) - процес, що відбувається за рахунок застосування технічних засобів, призначених для візуального контролю за об'єктом, що охороняється або територією. Найбільшого поширення набули системи відеоспостереження побудовані на базі персонального комп'ютера з установлюваної платою відеозахвату і відповідного програмного забезпечення, і на базі цифрового відеореєстратора.

За останні роки системи відеоспостереження стали основою надійної системи безпеки. Сучасне обладнання системи відеоспостереження дозволяє не тільки спостерігати і записувати події, що відбуваються, а й програмувати реакцію всієї системи безпеки при виникненні нештатних ситуацій. Залежно від типу використовуваного обладнання системи відеоспостереження діляться на цифрові і аналогові.

На жаль, захист житла, або будь-якого іншого майна - врядли коли-небудь втратить свою актуальність. А так як, системи відеоспостереження є невід'ємною частиною будь-якої системи безопсності, компанія «ОХОРОННІ СИСТЕМИ МАЙБУТНЬОГО» пропонує розробку технічних рішень, виконання монтажних робіт та обслуговування систем відеоспостереження - різних рівнів складності.

Завдання які Наша компанія ставить перед собою:
1 Реалізувати вимоги замовника на найвищому рівні.
2 Створити систему відеоспостереження, яка буде перспективною, забезпечити можливість змін в процесі експлуатації.
3 Разработать современную и долговечную систему видеонаблюдения.

Жодну охоронну систему неможливо уявити і без професійних моніторів для відеоспостереження, відрізняються від домашніх комп'ютерних моніторів. Завдання моніторів для відеоспостереження - робота в черговому режимі на кілька відеополей, тобто його дозвіл і діагональ певним чином залежать від кількості камер, з яких він передає зображення.

Якщо у Вас виникли питання, або є пропозиція? Напишіть нам!

Схожі матеріали (за тегом)