Системи зв'язку, та комунікацій

Системи зв'язку, та комунікацій

Компанія «ОХОРОННІ СИСТЕМИ МАЙБУТНЬОГО» має фахівців, з багаторічним досвідом роботи в галузі телекомунікацій. Ступінь складності виконуваних робіт може бути різною - від телефонізації невеликого офісу, до створення складної інтегрованої інформаційної мережі промислового підприємства. Велика кількість встановлених інформаційних мереж і АТС - гарантія того, що проекти, створені нашими інженерами, будуть найоптимальнішими і якісними.

Сучасна телефонна мережа - є великим комплексом пристроїв і ліній зв'язку, що допомагає встановлювати з'єднання з телефонним кабелям. Телефонна мережа підприємства включає як зовнішні, так і внутрішні телефонні лінії, дозволяючи встановлювати розподіл викликів між співробітниками компанії і одночасно організувати незалежну систему внутрішніх з'єднань. Мобільний зв'язок - це перше, що необхідно діловій людині.

Для офісу особливо важливо, щоб співробітники і співробітникам могли дзвонити. Чим більше офіс, тим ширше потрібні телефонні мережі. Монтаж телефонних мереж сьогодні включає в себе підготовку до роботи для всіх можливих варіантів зв'язку, в тому числі і IP-телефонії. Незважаючи на те, що остання безпосередньо відноситься до комп'ютерних технологій, вона так само, як і класична телефонія, входить в сучасний набір послуг з установки систем зв'язку.

Якщо у Вас виникли питання, або є пропозиція? Напишіть нам!